Для родителей. Психология, воспитание детей, художественная литература

Як багато в сучасному світі турбот. Постійно потрібно вирішувати якісь питання, поспішати в справах - там робота, там необхідно забирати дітей із дитячого садка чи школи, а там у когось, можливо, ще й навчання...

Так, щодня, все по колу. І в цьому швидкому темпі дуже мало часу залишається на відпочинок. Зупиніться хоча б на хвильку! Тільки уявіть, Ви сидите в зручному кріслі, загорнувшись у теплу м'яку ковдру. За вікном осіння злива, де-не-де виглядає сонечко, а краплі відбивають ритмічну мелодію по склу вікон. Ви тримаєте в руках чашку гарячого чаю або какао, на колінах - книгу. Якою вона буде? Яку історію розкаже? Якому жанру Ви надаєте перевагу? Яка саме тема Вас цікавить найбільше: психологія, саморозвиток, бізнес, виховання, творчість чи можливо просто художня література? 

Розділ "Батькам" містить у собі літературу на будь-який смак! Він поділяється на два підрозділи:

• здоров'я та виховання дітей;
• художня література.

Перший із них дорослим допоможе знайти відповіді на найпоширеніші запитання стосовно виховання, формувати теплі стосунки з дітьми та познайомить із найновішими техніками виховання, а молодшому поколінню - з допомогою та безпосередньою взаємодією батьків, ширше дивитися на світ, що їх оточує, розвивати свої творчі та розумові здібності без труднощів.

У підрозділі "Здоров'я та виховання дітей" Ви зможете знайти неперевершені та, безперечно, корисні книги таких письменників-психологів, -педагогів, -педіатрів, як, наприклад, Анна Бикова ("Як стати "лінивою мамою"", "Секрети успіху "лінивої мами""...), Людмила Петрановська ("Що робити якщо...", "#Selfmama. Лайфхаки для працюючої мами"...), доктор Комаровський ("Здоров'я дитини та здоровий глузд її родичів", "Посібник для розсудливих батьків"...) та багато інших.

У підрозділі "Художня література" Ви маєте можливість "зустрітись" як із класикою, так і з сучасною прозою. Обирайте жанр, який вам більше всього до вподоби! Серед різноманіття книг та авторів на Вас чекає: Джон О'Хара та його найвідоміший роман, який було включено в список 100 найкращих книг ХХ століття у 2007 та 2011 роках - "Побачення в Самаррі"; британський письменник Джон Бакен зі "шпіонським триллером" "39 сходин". Також Ви можете познайомитися із сучасною канадською новелісткою та психологом Мері Ловсон (життєвий роман "Дім на березі озера"). Крім того, розділ містить літературу, яка допоможе Вам удосконалити раніше набуті або здобути нові корисні навички в веденні бізнесу чи то надихне на нові звершення, подасть нові креативні ідеї.

Тож обирайте книгу з історією, яка підійде саме Вам, насолоджуючись нею та гарячим напоєм. Читайте, знаходьте натхнення та самовдосконалюйтесь разом з нами.

Опубликовано на сайте: 19.10.2018

Источник: http://www.zlatka.com.ua/reviews.html


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!