Казки з пазлами для малят!

У серії "Казки з пазлами" зібрано казки із різних куточків світу. У кожну книжку входить аж п’ять казок!

Тут ви знайдете й давно знайомі «Казки братів Грімм», такі як «Хлопчик-мізинчик»; й цікаві та вже забуті «Казки старої Англії», на кшталт «Учня чарівника»; й загадкові казки «Далекого Сходу» про «Аладдіна і чарівну лампу»; і навіть «Казки для дівчаток», де головні герої казок — чарівні принцеси. А отже, кожен зможе знайти, що почитати та послухати..

Але це не звичайні книжки, а велечезні книжки з цікавою грою — пазлами! На кожному розвороті книжки міститься не тільки текст казки, а й яскравий пазл до неї. Це спонукатиме діточок не просто слухати, як читають батьки, а й приєднуватись до читання, складаючи картинку. А на останньому розвороті ви знайдете дещо незвичайне — гру-опитування, правильні відповіді на питання якої, ховаються у пазлах-віконечках. Саме ці легкі питання за сюжетом казок стануть чудовим приводом поговорити з маленьким слухачем про те, що він запам’ятав та що йому сподобалося у казках. 

Серія «Казки з пазлами» це:
•    Одна велика книга;
•    П’ять цікавих казок;
•    П’ять яскравих пазлів розміром з альбомний аркуш, з великими елементами;
•    Одна гра-опитування, як привід пограти та поговорити з дитиною. 

Ці книги — чудовий привід весело і корисно провести час у родинному колі. 
Приємного читання!

Опубликовано на сайте: 21.08.2018

Источник: http://www.zlatka.com.ua/reviews.html

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о новом законе об алиментах на детей. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV