Креативна навчалочка для ваших малюків!

Ранній та дошкільний вік - це пора особливої чутливості, сприйнятливості дитини до всього, що її оточує.

Однак, не дивлячись на це, сучасні малюки, моментально схоплюють будь-яку інформацію, поспішаючи перенести свої враження на папір або асфальт. А, можливо, хтось навіть намагався виразитися й на стінах удома? Нехай це виглядає спочатку як набір паличок чи кружечків, але ж "Чорний квадрат" став світовим шедевром, чи не так?
Саме тому для реалізації творчих поривів вашого маленького фантазера, наше видавництво підготувало нову серію від видавничої групи "АРТ", "Креативна 

Книги розраховані для дітей віком від двох до шести років. У кожному завданні потрібно домалювати указаний предмет чи його частину. Крім того, дитина може дізнатися для себе масу нової інформації, відповідаючи на запитання в завданнях. Яскраві розвиваючі картинки, не складні завдання роблять час, виділений на вирішення того чи іншого питання, веселішим, цікавішим, а головне - він буде проведений із користю. Навички, котрі дитина набуває в процесі виконання, пізніше неодмінно допоможуть швидше засвоїти знання шкільної програми.
Особливістю цієї серії є те, що вона хоч і спрямована на розвиток саме креативності, фантазії дитини, проте, паралельно дозволяє без труднощів вивчати різноманітні теми, зокрема: математику, логіку, предмети у просторі; розвивається сприйняття дітлахів, формуються поняття про зовнішні властивості предметів та навколишній світ.

Книжечки призначені для колективної роботи батьків із дошкільниками:
1. Прочитайте завдання на сторінці.
2. Поясніть дитині, що потрібно зробити, запропонуйте доповнити малюнок. За необхідності, подивіться на зразок.
3. Насолоджуйтеся спілкуванням із вашим дитям і разом радійте новим перемогам.

Збирайте свій комплект "Навчалочок", які дозволять не тільки вивчати щось нове, а й перевіряти отримані знання. Читайте завдання, міркуйте та обирайте відповідь-картинку. А в "Навчалочці: тести з наліпками" ваш малюк навіть зможе відмічати свій варіант пташкою-наліпкою.

Опубликовано на сайте: 10.08.2018

Источник: http://www.zlatka.com.ua/reviews.html

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о новом законе об алиментах на детей. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV