Розвиваємо IQ дитини

Q - це рівень інтелекту людини, який можна виміряти. А все, що можна виміряти, можна поліпшити! Наш улюблений партнер Ranok Creative пропонує познайомитися і активно використовувати цілу серію розвиваючих настільних ігор "IQ club для малюків".

Батьки розуміють, що рано чи пізно дитина піде в школу, а на сьогодні в школу потрібно йти вже підготовленим. Тому, рекомендуємо скористатися іграми для розвинення кругозору та підвищення інтелекту.

Для дітей віком 3+

Так приємно, коли твоя дитина хапає все на льоту, швидко вчить вірші, правильно розмірковує і намагається логічно мислити. Але «реальність» зводить нанівець «очікування» будь-якого батька! І тут на допомогу приходить Ranok Creative з розвиваючими картками. У кожному наборі маса логічних ігор, пазлів, карток з картинками овочів і фруктів, всіляких тварин і природи в різні сезони року. Сенс карток «Овочі та фрукти» в тому, що з їх допомогою можна вивчати кольори, порівняти справжній плід з намальованим, вивчити розходження смакових якостей фруктів. В ігровому наборі «Світ тварин» малюки вивчать різних тварин, пограють в головоломки, знайдуть протилежності і відмінності. А ось в наборі «Пори року» будь-яка дитина захопиться складанням пазлів, вивченням символів природи, відгадуванням загадок і безліччю інших ігор.

Для дітей віком 5+

Більш складні пізнавальні ігри зрозуміють діти трохи старші. Обидва набори спрямовані не тільки на розвиток дрібної моторики рук (що важливо для підготовки до письма). Ці настільні ігри сприяють вдосконаленню словникового запасу, уваги, посидючості. Залежно від готовності дитини, можна застосовувати ігри різної складності. На картках зображені тематичні малюнки з додатковими значками над ними. Потрібно знайти підходящу фішку (як в лото), і показати логічну послідовність, поєднуючи з малюнком на картці. Ці фішки знаходяться на окремому аркуші і їх потрібно видавити по контуру, а потім використовувати в грі. Наприклад, згрупувати зображення, спираючись на подібності між ними.

Чому деякі класичні методи виховання сьогодні не працюють? Сучасні діти «покоління Z» народилися в цифровому світі, де з самого початку життя їх мозок звикає до високої швидкості обробки інформації. І тільки особливим підходом та великою кількістю ігор в одній коробці можна залучити дитину до навчання. Серія навчальних ігор «IQ club» вам в допомогу!

Опубликовано на сайте: 11.03.2018

Источник: http://www.zlatka.com.ua/reviews.html

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о новом законе об алиментах на детей. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Видео дня

2-х летний малыш любит бросать. Посмотрите, что произошло, когда родители купили ему баскетбольное кольцо!

Следить за успехами малыша можно на канале BasketBoy TV