Серія "знайди та збери" для допитливих малюків

Вчити дитину логічно мислити потрібно з самого малечку.

Дворічна дитина має знати певну кількість тварин та розуміти де вони мешкають, розрізняти кольори та форми, називати різні овочі та фрукти, тощо. Наприклад, рибки живуть із дельфінами та акулам у воді, а огірок, помідор та баклажан − це овочі, що ростуть на грядці. А розказати дитині про такі співставлення найпростіше через гру. Саме тому було створено серію "Знайди та збери" за допомогою якої малюк зможе познайомитися із тваринами, кольорами, транспортними засобами, одягом та іншим, і навчиться об'єднувати їх у логічні ряди. А незвичайна форма книжки, зі сторінками, які поділені на три картки, - навчання буде про ходити легко та весело.

Усе що потрібно батькам − просто допомогти дитині обрати, що саме об'єднувати. Наприклад сказати: "Знайди все, що відноситься до одягу". А дитина відшукуватиме на картках усі предмети одягу. І так гра може продовжуватися й далі. А коли вже усі логічні ряди складуться, можна запропонувати дитині вигадати зв'язок між двома зовсім різними предметами − це буде додатковим бонусом у навчанні, адже попрацює ще й фантазія.

Але у цій серії є ще дещо інші, та не менш цікаві книжки: "Дівчатка", "Монстрики", "Роботи" та "Тварини",− з цими книжками розвинення фантазії гарантовано, і не тільки у дітей, а й у батьків.
Розглядаючи яскраві малюнки та коротенькі підписи на звороті сторінки, читач познайомиться з тваринами, роботами, монстриками та дівчатками і з тим, що вони люблять робити. А потім... сторінки треба переплутати (змішати картки з різних сторінок) і почати сміятися, фантазувати, вигадувати кумедні назви, тим хто утворився і просто весело проводити час зі своєю дитиною! Бо книжка - найкращій привід зібратися усією родиною! 

Опубликовано на сайте: 10.10.2018

Источник: http://www.zlatka.com.ua/reviews.html

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о новом законе об алиментах на детей. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV