Японська методіка навчання від KUMON

KUMON — це японська методика індивідуального розвитку, за якою навчаються 4 млн дітлахів у 49 країнах.

Навчання спрямовано на:
•    Розвиток дрібної моторики
•    Підготовку руки до письма
•    Тренування мислення
•    Знайомство з математикою
Принцип методики у тому, що навчання не повинно бути складним  та виснажливим для дитини, тому важкість завдань у зошитах збільшується поступово та непомітно для дитини. Завдання короткі до 20 хвилин на день та подані у ігровій та захоплюючій формі. 

Як навчати дитину по зошитах KUMON:
- системно. Кожен день дитина виконує кілька завдань самостійно або з батьками.
- заохочення. Коли малюк зробить завдання — похваліть його. Це важлива частина навчання. Так дитина зрозуміє, що його старання не марні та буде із задоволенням продовжувати виконувати завдання.
- послідовність. Навіть якщо завдання виконуються легко, їх все одно треба робити послідовно, не пропускаючи. Це допоможе закріпити всі надбані навички.
- без перебільшень. Навички засвоюються гірше, якщо дитина проходить завдання занадто швидко. Треба виконувати не більше 1-2 завдань на добу. Якщо малюку хочеться ще, то запропонуйте завдання з інших книг KUMON для розвитку різних навичок.

Зошити зроблені так, що з ними хочеться займатись!
-    Цікаві завдання. У кожній вправі — новий сюжет з яскравими ілюстрації.
-    Самостійність. З кожним завданням дитина може впоратись без дорослих. Це допомагає повірити у власні сили та навчить долати перепони самостійно.
-    Якість матеріалу. Сторінки не рвуться під натиском олівця, а лінії фломастеру не видно з іншої сторони.

 

Опубликовано на сайте: 12.06.2018

Источник: http://www.zlatka.com.ua/reviews.html

Заказать онлайн:

кредит на карту

кредит наличными

кредитку

кредит под залог

страховку


Полезное видео

Простоправо ТВ рассказывает о новом законе об алиментах на детей. Подписывайтесь на наш канал на Youtube, чтобы не пропустить новое полезное видео о правах граждан и бизнеса в Украине.
Забавное видео

2-х летний малыш любит бросать. Смотрите, что получилось, когда родители купили ему баскетбольное кольцо! Посмотреть все видео малыша можно на канале BasketBoy TV